Cash Money Letter Tiles Bills  - Gunjan2021 / Pixabay

Půjčka bez registru pro hříšníky

Pokud už jste někdy měli zřízený úvěr v bance, určitě jste byli zapsáni v bankovním registru a v případě, že jste se jen lehce odchýlili od splátkového kalendáře a tím pádem nedodrželi podmínky smlouvy, máte i obávaný zápis. Banky totiž při každé další žádosti o půjčky do registru nahlížejí a žádnému hříšníkovi, který v minulosti nesplácel, nepůjčí.

V tom případě tak máte jedinou možnost, kterou jsou půjčky bez registru. Ty, jak samotný název napovídá, registr neřeší, ale budete pro ně pochopitelně muset jít do nebankovní společnosti. Je sice pravda, že mají lehce vyšší úrok, ale na druhou stranu získáte v první řadě vysokou rychlost vyřízení a to někdy už do 24 hodin.

Často také nebudete muset prokazovat váš příjem a u částek přibližně do 50 tisíc Kč nepotřebujete ani ručitele. Jak ale říkáme, berte v potaz, že v podstatě stejně jinou možnost než půjčky bez registru ihned nemáte.

Nebankovní půjčka v období krize

I když je ekonomická krize velkým strašákem, strachují se v první řadě banky. Nebankovní společnosti respektive jejich půjčky mají velký počet spokojených klientů, a tak se o svou existenci prakticky nemusejí bát. Když bychom vám chtěli detailněji přiblížit situaci na dnešním trhu, tak banky se v současnosti musí snažit důkladně prověřovat své klienty, aby si nedělaly problémy s neplatiči. Na druhou stranu to přináší stále poměrně nízké úroky.

Zajímavý článek:  Poctivá půjčka bez rizika

Nebankovní půjčky v období krize nic výrazného nemění

Stále nabízejí varianty bez nahlížení do registru a potvrzení o příjmu, nicméně je pravda, že úroky jsou o poznání vyšší. Typická pro nebankovní půjčky stále zůstává i ohromná rychlost vyřízení, díky čemuž si oproti „bankovní konkurenci” drží výrazný náskok. Je tak samozřejmě pouze na vás, jak budete vybírat, ale věřte, že nebankovní půjčky se v období krize výrazně nemění.

Coins Euro Currency Cash Cent  - fotoblend / Pixabay
Půjčka bez registru pro hříšníky

Peníze na cokoliv – půjčky bez registru ihned

Často se klienti nebankovních společností ptají, zda je jedno, na co peníze využijí. To pochopitelně záleží hlavně na konkrétní variantě a speciálně na vlastnosti, která se nazývá účelovost. Pokud nechcete dokazovat, za co jste peníze utratili, jednou z nejlepších variant jsou půjčky bez registru ihned, které jsou bezúčelové vždy.

Nejen že se vás tak nebankovní společnost nebude ptát, na co peníze potřebujete, ale také získáte ohromnou rychlost vyřizování. Doslova to funguje tak, že jeden den zažádáte a druhý den už máte za dveřmi kurýra s hotovostí. Podepíšete smlouvu, dostanete peníze a utratit si je můžete za to, co opravdu chcete nebo zrovna potřebujete. Přesně takové jsou půjčky bez registru ihned. Na druhou stranu vám obvykle neposkytnou částku vyšší než 100 tis. Kč. V takovém případě bychom doporučovali například americké hypotéky.

Zajímavý článek:  Jak naložit s dluhy?

Konsolidace půjček – co je to?

Konsolidace půjček je na českém finančním trhu opravdovou novinkou, která je tu maximálně pár let, a rozhodně se tak nebudeme divit, pokud jste o tomto pojmu ještě neslyšeli. V podstatě vám konsolidace půjček umožní sjednotit všechny úvěry do jednoho a splácet tak pouze jednu splátku. To je samozřejmě v době, kdy má každý občan úvěr na auto, dům, případně spotřebitelský úvěr, nesmírně příjemné. Zároveň konsolidace půjček nabízí opravdu výhodné parametry, takže se na ní dá v praxi výrazně ušetřit.

Pozor si dejte pouze na to, aby samozřejmě konsolidace půjček neměla vyšší úrokovou míru než vaše současné úvěry. To se může stát především u bankovních půjček, nikoliv u nebankovních. Kde pak o konsolidaci půjček zažádat? Dnes jí poskytuje teprve pár bank, přičemž jako první s ní přišla MONETA Money Bank, která tak má i nejvýhodnější podmínky. Když to shrneme, konsolidace půjček vám dokáže výrazně ulevit, když budete vše splácet jednou splátkou, ale také i nemalý objem peněz ušetřit.

Business Euro Money Banknote Cash  - 22737298 / Pixabay
22737298 / Pixabay

Online žádost o půjčku