Konec s dluhy už dnes?

 

Dluhy u některých lidí přetrvávají i několik let. Jiní se s nimi nedokáží vypořádat ani za celý život. My však známe trik, jak se jich rychle zbavit, a to klidně i během dneška. A jak? To se dozvíte právě v tomto článku, kde vám se vším pomůžeme!

Krok první – jednat hlavně před výplatou

Všichni to určitě zažili – před výplatou jsou schopni žít o chlebové kůrce, po výplatě to často vypadá jako u milionářů. Proto si jako první vybereme dobu před výplatou, kdy je každý neskutečně šetřivý a spořivý. Pokud je dnešek právě dobou před výplatou, můžete přistoupit k dalšímu kroku.

Zajímavý článek:  Jak se zbavit dluhů jednou pro vždy? Řešením může být osobní bankrot

Krok druhý – rychlý přehled aktuální situace

Za druhé si projděte, kde všude dlužíte, kolik to dohromady asi činí a na jak dlouho jsou ještě například některé vaše půjčky. Pokud máte všechno v podobě jednorázových plateb, lépe pro vás, jelikož nebudete muset šetřit ještě dalších několik měsíců, ale pouze několik dnů.

Krok třetí – rychlá a pohotová půjčka

Nyní přejdeme k tomu hlavnímu, a to je půjčka. Ano, čtete správně! Ale nebojte se! Všechno půjčkou vyřešíme, ale musíte postupovat přesně podle návodu. Půjčte si pouze tolik, v jaké výši jsou vaše aktuální dluhy. Máte-li dluhy ve výši 10 000 korun, půjčte si přesně tuto částku! Ani o korunu navíc!

Zajímavý článek:  Jak naložit s dluhy?

Krok čtvrtý – splacení dluhů

Okamžitě po vyřízení půjčky splaťte své dluhy do posledního! Nic si nenechávejte, nic si neodkládejte na pak! Potřebujete přece začít s čistým štítem, a to s dluhy prostě nepůjde.

Krok pátý – konec vaší dluhové pasti

Dostáváme se do konce. Nyní již máte všechny dluhy splacené a na krku už poslední půjčku, respektive splátku. Tu vyřešte okamžitě, jakmile budete mít výplatu. Proto jsme právě vybrali dobu před výplatou, abyste tuto situaci mohli rychle vyřešit. Po výplatě vám sice nejspíš zbyde pouze minimum finančních prostředků, ale pokud tento jeden měsíc nějak překonáte, budete mít až do konce života vyhráno!

Online žádost o půjčku