Podvodné a ověřené půjčky

Podvodné a ověřené půjčky
stevepb / Pixabay

Vybrali jste si nebankovní společnost, požádali o půjčku, půjčku vám schválili,ale požádali o poplatek a už se nikdy neukázali? Nejednomu zákazníkovi se už stalo, že naletěl na podvodnou půjčku slibující deseti či statisíce bez jakýchkoliv dokladů. Obvykle si vyžádají zálohu na cestu, pak už o nich nikdy neslyšíte. Podvodné půjčky poznáte podle nekvalitně udělaných webových stránek bez kontaktních údajů, pro získání půjčky musíte volat na placenou linku, požadují poplatky předem. Ověřit si půjčku můžete na diskuzních fórech nebo na černých listinách, kterých najdete na internetu několik. V případě, že jste naletěli a přišli až o několik tisíc, je vhodné obrátit se na advokáta nebo PČR a podat na danou společnost trestní oznámení. V některých případech podávají okradení klienti hromadnou žalobu.

Aby jste se do takovéto situace nedostali, vždy si vybírejte ověřené poskytovatele půjček, neplaťte nic předem. Nereagujte na půjčky z tištěných inzerátů, které jsou plné pravopisných chyb. Také pokud se vám nezdá chování obchodního zástupce, od podepsání smlouvy raději odstupte a obraťte se na jinou společnost.

Zajímavý článek:  Dlouhodobé vs krátkodobé půjčky od Zonky: Co je pro vás ideální volba?

Rozhodli jste se své půjčky sloučit do jediné, ale neorientujete se v nabídkách? Můžete si vybrat konsolidaci půjček a srovnat si jednotlivé nabídky konsolidace pomocí srovnávače konsolidace.

Můžete si nabídky srovnat podle úrokových sazeb, výše poskytované částky na konsolidaci a také dle toho, zda je nabídka od bankovní či nebankovní společnosti. Srovnáním úvěru do jediné půjčky můžete ušetřit až několik tisíc. Také se vám sníží měsíční splátky, případně si můžete nastavit jiný den splácení, než vám byl dosud stanovený. Jako bonus navíc můžete získat za poctivé splácení nižší úroky, odpuštěné splátky. V případě, že potřebujete peníze navíc, i toto je s konsolidací možné. Půjčíte si peníze navíc a můžete je použít třeba na dovolenou. Díky srovnání konsolidace půjček vám pomůžeme ušetřit čas i peníze. Nemusíte obcházet jednotlivé společnosti. Nabídku najdete na jediném webu. Pomocí kalkulačky se dozvíte, která nabídka je pro vás ta nejvýhodnější.

Jednu z nejvýhodnější nabídek konsolidace půjček Air bank. Můžete si požádat o konsolidaci až do výše 600 000 tisíc, případně si půjčit peníze navíc. Úroková sazba je 14,9%. Pokud poctivě splácíte, sníží vám Air bank úroky na 9,9% a navíc vám odpustí až 13 splátek. Podmínkou je být klientem Air bank, v případě, že nejste jejím klientem, musíte si založit běžný účet v Air bank, ze kterého vám budou strhávány splátky. Dobu splatnosi si můžete nastavit na 6-120 měsíců. Pokud splatíte půjčku dříve, nehrozí vám žádné pokuty. O konsolidaci u Air bank mohou požádat i cizinci s trvalým či přechodným pobytem v čr, zaměstnanci, osvč a důchodci. Musíte však doložit své příjmy, bezdlužnost a nesmíte být pozadu se stávajícími splátkami. Pro podání žádosti o konsolidaci nemusíte chodit do banky, stačí vyplnit online formulář. Veškeré dokumenty a smlouvy můžete zaslat poštou nebo kurýrem. Získat konsolidaci půjček s Air bank je velice snadné.