Řekněte dluhům „sbohem!“

Abyste se svých dluhů například vůči finančnímu úřadu, dopravnímu podniku či členům rodiny skutečně rychle a efektivně zbavili, musíte občas sáhnout i po tvrdém a nekompromisním řešení. Tím je seriózní půjčka. Samozřejmě, že se říká, že nemůžete vytloukávat klín klínem. Avšak máte-li dluhy pouze vůči nekomerčním subjektům, jakými jsou právě úřady nebo vaši rodinní příslušníci, přijde toto řešení vhod.

Půjčka od Home Creditu vyřeší nejeden problém

Takovouto půjčku vám poskytnou například i u Home Creditu. Ten je právě na tyto situace připraven, a to se svojí hotovostní půjčkou. Hotovostní půjčku si můžete sjednat ve výši od 10 000 do 150 000 Kč. Můžete tak vyřešit jak jeden dluh, tak i všechny svoje dluhy jednou provždy!

Zajímavý článek:  Abivia s.r.o. - váš specialista na oddlužení

Splácet můžete, jak dlouho chcete

K půjče od Home Creditu se samozřejmě váží i splátky. Ty jsou zcela čistě na vás. Můžete si vybrat dobu splácení od jednoho až po sedm let, kdy samozřejmě nejdelší doba splácení s sebou přináší nejnižší možné splátky. Získáte tak taky možnost vybrat si výši splátek přesně podle vašich představ.

Nemůžu splácet 2 000 Kč měsíčně. Můžu si i tak půjčit 100 000 Kč?

Pro představu zde uvedeme jednoduchý příklad. Ku příkladu si chcete půjčit 100 000 Kč. S touto sumou zaplatíte například jak své dluhy v rodině, tak i krásnou letní dovolenou a navíc i novou pračku. Jenže má to jeden háček – nemůžete si dovolit splácet víc než 2 000 Kč měsíčně. Co teď? V prvé řadě navštivte internetové stránky Home Creditu. Zde si vyberte částku 100 000 Kč a následně výši splátek, jež jste reálně schopni splácet. Řekněme tedy, že se rozhodnete pro splácení po dobu celých sedmi let. V takovém případě nebudete muset sáhnout do peněženky hlouběji, než pro pouhých 1 899 Kč měsíčně. Řešení se tedy najde i pro nejcitlivější případy.