Pomozte si s dluhy a navíc získáte ještě i tablet

Dluhy. Mnohdy se zdá, že jejich umoření je nadlidským úkolem. Když si totiž půjčujete, ještě nevíte, co bude za několik let. Samozřejmě, aby život nebyl úplně jednoduchý, všechny vaše finanční plány se třeba už do jednoho roku rozplynou a vy stojíte bez peněz, s rozličnými dluhy a skoro bez střechy nad hlavou na finančním úřadu. I takto končí příběhy mnoha lidí. Jenže nemusí!

Refinancujte si půjčku a budete splácet méně, ušetříte a ještě dostanete tablet

Celou situaci, už na začátku finančních problémů, můžete vyřešit jednoduchým refinancováním úvěru. Jedná se o úplně snadný postup, kdy si jakoukoliv svoji půjčku převedete například k Equa bank, u které vám budou vypočítány nové, ve všech případech nižší měsíční splátky a výhodnější úroky. Takto získáte například 25 % finančních prostředků navíc, které budete moct užít dle vlastních přání.

Equa bank najdete na 25 místech po celé republice

Navíc vám Equa bank přináší právě k tomuto prostředku přilepšení spoustu dalších výhod. Můžete si například sjednat pojištění půjčky, kdy bude za vás v případě neschopnosti splácet několik splátek zaplaceno, nebo si můžete sjednat další půjčku, kterou přidáte k právě refinancovanému úvěru. Pokud takto učiníte do konce února 2015, získáte ještě k tomu všemu tablet zdarma.

Zajímavý článek:  Dluhy pomůže vyřešit třeba kreditní karta

Refinancování půjčky se vždy vyplatí

Ať už se tedy s vysokými měsíčními splátkami trápíte jakkoliv dlouho, udělejte tomu hned teď přítrž a svoji půjčku si zlevněte! V každém případě, a to i u nízkých půjček, se to vždy mnohonásobně vyplatí a vy ušetříte nemalé peníze.

Online žádost o půjčku