Kde vzít peníze na dluhy?

Kde vzít peníze na dluhy?Pokud jste se dostali do situace, kdy máte velké dluhy, pak by vás mohlo zajímat, kde vzít peníze na vaše dluhy. Častokrát se stane, že nejste schopni zaplatit splátky půčky, kterou již máte z předchozí doby. V takovém případě vám banka určitě další peníze nepůjčí, a vám hrozí, že se dostanete do registru neplatičů, nebo i to, že se nesplacená půjčka začne řešit a skončí to jako exekuce.

Kde vzít peníze na splátky a dluhy?

Asi nejlepší rada, pro takovou situaci je, snažit se půjčovat si peníze s rozumem. Před tím než jdete požádat o půjčku nebo úvěr, měli byste mít 100% jistotu, že ji bude schopni splácet. Pokud se už ale dostanete do situace, že jste úplně bez peněz, a musíte rychle uhradit další splátky za předchozí půjčky, pak žádné snadné řešení neexistuje.

Zajímavý článek:  Co může zabavit exekutor?

Nebankovní půjčky

Existuje sice celá řada nabídek, kde vám půjčí peníze i bez ověřování v registru. Takže můžete dostat půjčku v hotovosti i když už máte třeba nějakou neuhrazenou splátku. Tyto nebankovní půjčky bez registru poskytují firmy jako třeba Provident, Ferratum a mnoho dalších.

Takto získané peníze vás ale nezachrání. Možná jednou, poprvé. Ale už za pár dní nebo týdnů budete v úplně stejném problému, který se navíc zvětší díky tomu, že jste si vzali další půjčku, kterou také budete muset splácet.

Takže půjčit si peníze na dluhy není moc dobrý nápad

Zajímavý článek:  Poctivá půjčka bez rizika

Kde vzít peníze na dluhy? Zkuste se nejprve dohodnout

Snad každá banka nebo finanční instituce, umožňuje třeba odložení splátek, nebo i jejich snížení. Musíte to ale začít řešit včas. Nesmí dojít k tomu, že již máte splátku po splatnosti. Pokud vám hrozí, že nebudete mít na další splátky v bance, tak to začněte řešit včas, Nečekejte do poslední chvíle, nebo dokonce až na moment kdy už je pozdě.

Pokud do banky přijdete s půjčkou po splatnosti prosit o odklad nebo snížení splátky, vaše šance na úspěch bude jen malá.

Online žádost o půjčku