Poctivá půjčka bez rizika

Poctivá půjčka bez rizika

Jaká je dobrá a poctivá půjčka bez rizika, která se vyplatí a u které nebudete za pár týdnů litovat, že jste se pro ni rozhodli? Jak si půjčovat peníze chytře a s rozumem. A kterým půjčkám byste se raději měli vyhnout velkým obloukem?

Jaká je poctivá půjčka bez rizika?

Asi nejspolehlivější způsob jak získat peníze, je pořád stejný. Zajít do banky a tam požádat o půjčku nebo úvěr. Byť jsou české banky neustále kritizovány za výši poplatků, které si účtují (a kritika je oprávněná). Ve srovnání s tím, za jakých podmínek půjčují peníze nebankovní společnosti, je půjčka od banky levná půjčka.

Nebankovní půjčky bez rizika?

Pokud se rozhodnete půjčit si peníze od nebankovní společnosti, tak máte na výběr ze dvou možností. Buď si zvolíte nějakou velkou nebankovní společnost typu Homecredit nebo Cofidis. Ty nabízejí nebankovní půjčky za srovnatelných podmínek jako banky. Jen je u nich možné získat peníze s menší kontrolou příjmu nebo registru, ale zase budete platit o něco málo vyšší úroky

Zajímavý článek:  Půjčky, které se vyplatí

Speciální akce: Půjčka pro podnikatele nebo také Soukromé půjčky.

Nebankovní půjčky bez nutnosti doložit příjem, půjčky bez kontroly registru a další podobné nabídky peněz od menších nebankovních firem se už moc nevyplatí. Za podobné půjčky totiž zaplatíte velmi vysoké úroky. Například společnost Ferratum, která půjčuje i bez doložení příjmu nebo má půjčky bez kontroly registrů má roční úroky až 650%. Podobně „výhodné“ nabídky má třeba i Provident a vlastně všechny další nebankovní úvěry jsou na tom velmi podobně

Pozor na rizika u půjčky se zástavou nemovitosti

Pokud si půjčujete větší obnos od nebankovní firmy, tak se velmi často stává, že za poskytnuté peníze musíte zaručit nemovitostí. A to má i velká rizika. Většinou jsou totiž úvěrové smlouvy sepsány tak, že pokud se opozdíte se splátkami, tak celá nemovitost ihned propadne, a vy přijdete o střechu nad hlavou.

Zajímavý článek:  Zodpovědná konsolidace

Existují i další rizika a podvodné půjčky, na které je nutné dávat si pozor.  Pokud vás zajímá především poctivá půjčka, pak by vaše první cesta při hledání peněz měla rozhodně zamířit do banky. Tam máte největší jistotu, že vás nikdo nepodvede nebo nenapálí.

Online žádost o půjčku