Rychlá půjčka pro dlužníky od společnosti VitaCredit

Máte problémy se splácením svých závazků? Chybí vám finanční prostředky pro úhradu faktury od telefonního operátora? Nemáte z času zaplatit nájem, energie nebo poplatky za vodu? Pak si dávejte pozor, ať svým vlastním přičiněním neskončíte v registru dlužníků. Dostat se do něj totiž není ani trochu složité. Stačí jedna neuhrazená faktura, přečerpaný kontokorent nebo pozdě uhrazená splátka hypotéky a problém je na světě. Pokud pak hodláte žádat o další půjčku či spotřebitelský úvěr, můžete se potýkat s poměrně prekérní situací, z níž není snadného východiska. Pokud hodláte v této situaci oslovit banku,  největší pravděpodobností zde příliš nepochodíte. U nebankovních společností jsou pak šance na kladné vyřízení vaší žádosti o mnoho pravděpodobnější. Jednou ze těchto společností, specializující se na rychlé půjčky pro dlužníky, je i společnosti VitaCredit.

Rychlá půjčka pro dlužníky VitaCredit – specifik a charakteristika

Společnost VitaCredit operuje na našem trhu již poměrně dlouhou dobu. Její produkty jsou známé a mezi zákazníky dosti oblíbené. Půjčit si zde můžete finanční prostředky v rozmezí 50000 až 1880000 Kč. Půjčka je zcela bez nahlížení do registrů, pokud zde proto máte záznam, na její poskytnutí to nebude mít žádný vliv. Doložit ovšem musíte svůj příjem a za své závazky se zaručit nemovitostí. Velkou předností tohoto produktu je také skutečnost, že půjčka je dostupná i pro cizince, kteří mají v České republice trvalý či přechodný pobyt. Vypůjčené prostředky je možno využít k mnohým účelům, mimo jiné i na vyplacení exekuce nebo ke sloučení dluhů.

Zajímavý článek:  Vybíráme nebankovní půjčku ve 3 krocích

Jak o rychlou půjčku pro dlužníky zažádat?

Na oficiálních stránkách společnosti VitaCredit stačí vyplnit krátký nezávazný formulář, v němž si navolíte přesnou výši půjčky i její další parametry. Po odeslání formuláře vás bude obratem kontaktovat zástupce společnosti, který sdělí, za vám bude půjčka poskytnuta či nikoli.

Online žádost o půjčku