Vybíráme nebankovní půjčku ve 3 krocích

Potřebujete si půjčit nějakou tu korunu? Za známými či rodinou se vám chodit nechce? V bance vaši žádost o půjčku bez milosti zamítli? Pak vám zřejmě nezbývá nic jiného, ne se svými představami zamířit k některé z nebankovních společností operujících na našem trhu. Jak nebankovní půjčku vybírat a na co si dát při jejím výběru pozor, to vám prozradíme na následujících řádcích.

Krok č. 1 – zmapujte trh

Jako první si zjistěte, jaké společnosti na našem trhu vlastně operují. Dále pak prozkoumejte jejich portfolio produktů. Nenechte se zmást nápadně nízkým úrokem ani promyšlenou marketingovou kampaní společnosti a nesázejte hned na první produkt, který se vám dostane pod ruku. Pečlivý a promyšlený výběr se vám v tomto případě mnohonásobně vyplatí.

Zajímavý článek:  Jak se zbavit dluhů jednou pro vždy? Řešením může být osobní bankrot

Krok č. 2 – zjistěte, jak půjčka ovlivní vaši životní úroveň

Nyní přijde na řadu neoblíbená matematika. Spočítejte si své dosavadní příjmy a výdaje domácnosti a zjistěte, zda měsíční splátky a případné další poplatky výrazně neovlivní kvalitu vaše života a vaši životní úroveň. Pokud zjistíte, že po zaplacení nájmu, energií, paušálů a splátek vám nezbyde ani koruna na útratu, vyplatí se s půjčkou ještě chvíli počkat.

Zajímavý článek:  Rychlá půjčka pro dlužníky od společnosti VitaCredit

Krok č. 3 – výše úroků nerozhoduje

Posledním krokem, kterému byste ovšem měli věnovat dostatek pozornosti je výběr konkrétního produktu. Nesázejte na ten s nejnižším úrokem, raději se podívejte na jeho hodnotu RPSN a další poplatky, jež si může společnost účtovat. Věříme, že se v procesu výběru nejvýhodnější půjčky nezamotáte a zvolíte vskutku tu nejlepší.

Online žádost o půjčku