Click Credit – dobře zvolená půjčka

Pokud někdy zkrátka nevyjdete a půjčka je nutností, volte velmi obezřetně. Zatímco dobře zvolená půjčka vám pomůže vaše problémy vyřešit, sáhnete-li takříkajíc vedle, můžete se dostat do problémů mnohem větších a možná i neřešitelných. Rozhodně dobrou volbou je půjčka od společnosti Click Credit.

Rychle a bez zbytečného papírování

Click Credit je ochoten půjčit vám částku do výše 4 999 korun splatnou do třiceti dnů. Navíc přitom zaplatíte jen 33 korun z každé půjčené tisícikoruny a po online vyřízení půjčky můžete mít své peníze v podstatě ihned. Do výše 3 000 korun si je můžete vybrat v hotovosti v kterékoliv trafice s online terminálem SAZKY, vyšší částky se poskytují na účet, kam by měly dorazit nejpozději do 60 minut.

Zajímavý článek:  Půjčky, které se vyplatí

Proč právě Click Credit?

V prvé řadě je poplatek za půjčku skutečně bezkonkurenčně nízký. Nevěříte? Porovnejte si jeho výši sami! Navíc se společnost chová více než fér i v případě, že z jakéhokoliv důvodu nemůžete svou půjčku v dohodnutém termínu splatit. Jednak lze samozřejmě splatnost prodloužit. Uhraďte jen 20% půjčené částky a třicetikorunový poplatek z každé tisícovky a získáváte automaticky dalších 30 dnů navíc. Nemáte ani to? Zaplaťte jen 10% a třicetikorunový poplatek a dostanete navíc 15 dní. Navíc je Click Credit zřejmě jedinou společností, kde je možno půjčku prodloužit i poté, co již její splatnost vypršela.

Zajímavý článek:  Rychlá půjčka pro dlužníky od společnosti VitaCredit

Bez skrytých poplatků

V průběhu splácení vás nemohou zaskočit žádné nečekané poplatky. Předem známy jsou všechny podmínky včetně pokuty za prodlení, která činí pouze 10% z půjčené částky, přičemž její maximální výše je omezena 200 korunami.

Online žádost o půjčku